Підготовка підприємства до перевірок Держгірпромнагляду та Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань України

Кожен роботодавець при здійсненні фінансово-господарської діяльності стикається з таким явищем, як перевірка підприємства органами державного нагляду в сфері охорони праці. Такі перевірки, частіше за все, закінчуються для підприємств негативними наслідками (видача підприємству обов'язкових до виконання приписів та подань, застосування штрафних санкцій до посадових осіб підприємства, зупинка експлуатації устаткування, обладнання, машин, механізмів, виробничих дільниць, тощо)

З метою уникнення негативних наслідків ПГОІ «ЦЕПЗ» здійснить підготовку підприємства до перевірки органами державного нагляду, а саме:

- проведення повного моніторингу СУОП на підприємстві;

- розробка відповідних рекомендацій, щодо організації робочих місць та експлуатації устаткування;

- приведення документації з питань охорони праці підприємства-замовиника у відповідність до вимог законодавства;

- розробка внутрішніх нормативно-правових документів підприємства (за необхідності);

Наші фахівці готові співпрацювати з представниками перевіряючих органів та надавати консультативну допомогу в спірних питаннях, що можуть виникати в процесі проведення перевірки.

ЦЕПЗ

Якісно та оперативно оцінить нерухоме та рухоме майно, земельні ділянки, проведе землевпорядні роботи. Надасть консультації у сфері охорони праці.

Мапа сайту

Статті

Контакти

вул. Тарасівська, буд. 38, н-п. 1-4

Україна, м. Київ, 01033

тел.: (044) 279 99 99

факс: (044) 222 71 26

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Канал новин