Аудит стану охорони праці

Експрес-аудит стану охорони праці на підприємстві:

За короткий час роботодавець отримує вичерпну інформацію стосовно стану охорони праці на підприємстві та ефективності функціонування СУОП.

Проведення комплексного аудиту діючої на підприємстві СУОП:

Об'єктивне обстеження та оцінка СУОП підприємства-замовника, що включає збирання, аналіз і об'єктивне оцінювання доказів (докази аудиту – інформація, отримана виконавцем аудиту, на підставі якої готується висновок аудиту і яка може бути перевірена) для встановлення відповідності визначених заходів, умов, системи управління охороною праці й інформації з цих питань вимогам законодавства та інших нормативно-правових актів.

Видача підприємству-замовнику висновку аудиту, що буде містити:

- характеристику фактичного стану об'єкта аудиту;

- висновок щодо виявлених невідповідностей (або відсутність таких) об'єкта аудиту вимогам законодавства з охорони праці;

- рекомендації щодо заходів, яких необхідно вжити для усунення виявлених невідповідностей (за необхідності/бажанням замовника).

Надання замовнику консультативної допомоги стосовно впровадження заходів поліпшення стану охорони праці на підприємстві.

ЦЕПЗ

Якісно та оперативно оцінить нерухоме та рухоме майно, земельні ділянки, проведе землевпорядні роботи. Надасть консультації у сфері охорони праці.

Мапа сайту

Статті

Контакти

вул. Тарасівська, буд. 38, н-п. 1-4

Україна, м. Київ, 01033

тел.: (044) 279 99 99

факс: (044) 222 71 26

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Канал новин