Надання консультативної та практичної допомоги у проведенні розслідувань нещасних випадків, юридичний супровід

Розслідування проводиться у разі виникнення нещасного випадку, а саме обмеженої в часі події або раптового впливу на працівника небезпечного виробничого фактора чи середовища, що сталися у процесі виконання ним трудових обов'язків, внаслідок яких зафіксовано шкоду здоров'ю, зокрема від одержання поранення, травми, у тому числі внаслідок тілесних ушкоджень, гострого професійного захворювання і гострого професійного та інших отруєнь, одержання сонячного або теплового удару, опіку, обмороження, а також у разі утоплення, ураження електричним струмом, блискавкою та іонізуючим випромінюванням, одержання інших ушкоджень внаслідок аварії, пожежі, стихійного лиха (землетрусу, зсуву, повені, урагану тощо), контакту з представниками тваринного і рослинного світу, які призвели до втрати працівником працездатності на один робочий день чи більше або до необхідності переведення його на іншу (легшу) роботу не менш як на один робочий день, зникнення, а також настання смерті працівника під час виконання ним трудових (посадових) обов'язків.

Розслідування й облік нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на підприємствах проводиться власником чи уповноваженим ним органом.

Для проведення розслідування призначається комісія з розслідування нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на підприємствах, в установах і організаціях. За результатами роботи комісія робить висновок, щодо кваліфікації нещасного випадку(пов'язаний чи не пов'язаний з виробництвом) та складає акти відповідної форми.

ПГОІ «ЦЕПЗ» надасть практичну та консультативну допомогу підприємству в розслідуванні нещасного випадку:

- участь в організації розслідування нещасного випадку;

- допомога у зборі всіх необхідних документів, що стосуються нещасного випадку;

- оформлення актів розслідування нещасного випадку та узгодження їх у Держгірпромнагляді та Фонді;

- оформлення та розсилка матеріалів нещасного випадку;

- співпраця з відповідними працівниками Держгірпромнагляду та Фонду.

Наші фахівці здійснять представництво та захист інтересів фізичних та юридичних осіб в судових установах, органах державної влади і управління, правоохоронних органах

ЦЕПЗ

Якісно та оперативно оцінить нерухоме та рухоме майно, земельні ділянки, проведе землевпорядні роботи. Надасть консультації у сфері охорони праці.

Мапа сайту

Статті

Контакти

вул. Тарасівська, буд. 38, н-п. 1-4

Україна, м. Київ, 01033

тел.: (044) 279 99 99

факс: (044) 222 71 26

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Канал новин