Допоможемо створити безпечні умови праці

Щороку в Україні на виробництві виявляються професійні захворювання в середньому у 6-6,5 тис. працівників, травмується близько 20-25 тисяч, з них майже 1-1,5 тис. із смертельним наслідком.

Проведення досліджень і розробок з охорони праці, надання конкретних послуг з цієї тематики здійснює створений при Центрі Інститут проблем продуктивності та охорони праці в агропромисловому комплексі.

Наявна матеріальна база та кадровий потенціал Інституту дозволяють надавати широкий спектр послуг, які допоможуть насамперед підприємствам сформувати сучасне безпечне та здорове виробниче середовище, мінімізувати ризики виробничого травматизму, професійних захворювань та аварій на виробництві.

Фахівці Інституту готові розробити та виконати завдання будь-якої складності для конкретного підприємства, яке спрямоване на зменшення ризику травмування і кількості нещасних випадків на виробництві, усунення наявних та потенційних джерел небезпеки виробничого середовища, підвищення рівня соціальної захищеності працівників та мінімізацію збитків, формування у робітників свідомого ставлення до особистої безпеки і безпеки оточуючих

Перелік послуг, який пропонується:

- Аудит (експрес-аудит, комплексний аудит) стану охорони праці на підприємстві.

- Розробка та впровадження системи управління охороною праці (СУОП) на підприємстві.

- Розробка основної документації з охорони праці на підприємстві.

- Підготовка підприємства до перевірок.

- Опрацювання наданих приписів та подань.

- Надання допомоги у проведенні розслідувань нещасних випадків.

- Аутсорсинг з питань охорони праці.

- Організація проведення навчання з питань охорони праці.

- Організація проведення медичних оглядів працівників.

- Виявлення джерел впливу на працівників чинників, що можуть призвести до настання нещасного випадку або професійного захворювання.

ЦЕПЗ

Якісно та оперативно оцінить нерухоме та рухоме майно, земельні ділянки, проведе землевпорядні роботи. Надасть консультації у сфері охорони праці.

Мапа сайту

Статті

Контакти

вул. Тарасівська, буд. 38, н-п. 1-4

Україна, м. Київ, 01033

тел.: (044) 279 99 99

факс: (044) 222 71 26

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Канал новин