Нерухомість

Об’єктом оцінки є нерухоме майно, нерухомість. Потреба в оцінці нерухомого майна виникає, перш за все, у зв’язку з:

- передачею прав власності на нерухомість, включаючи приватизацію;

- оподаткуванням майна;

- передачею майна в заставу;

- інвестиційною діяльністю.

Проведення незалежної оцінки нерухомості дозволяє більш раціонально використати власність, забезпечити доступ до фінансових ресурсів, взаємодіяти з іншими ринками капіталу.

Для того, щоб розумно розпорядитися своїм майном його власнику - громадянинові, підприємству, територіальній громаді або державі, - необхідно знати за яку суму грошей можна продати або здати в оренду об'єкт нерухомості, або використовувати його в якості застави.

Оцінка вартості майна сьогодні є невід'ємним елементом при здійсненні цивільно-правових угод, прийнятті інвестиційних рішень, при управлінні територією і територіальному плануванні.

Крім того, оцінка нерухомого майна в обов'язковому порядку використовується для цілей оподаткування та в бухгалтерського обліку об'єктів нерухомості.

Центр економіко - правового забезпечення має значний досвід роботи з оцінки нерухомого майна всіх форм власності та цільового призначення.

Звіт про оцінку майна, який Замовник отримує за наслідками проведеної оцінки нерухомості, має статус офіційного документа.

Вартість послуг з оцінки нерухомого майна залежить від конкретних параметрів об'єкта і виду оціночної послуги, а в кінцевому рахунку від трудозатрат оцінювача, вартість яких фіксована.

НЕРУХОМОГО МАЙНА

ЦЕПЗ

Якісно та оперативно оцінить нерухоме та рухоме майно, земельні ділянки, проведе землевпорядні роботи. Надасть консультації у сфері охорони праці.

Мапа сайту

Статті

Контакти

вул. Тарасівська, буд. 38, н-п. 1-4

Україна, м. Київ, 01033

тел.: (044) 279 99 99

факс: (044) 222 71 26

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Канал новин