Оціночна діяльність

Сучасні економічні відносини, засновані на принципах прав власності, вимагають принципово нового ставлення до визначення вартості об'єкта власності. Адже тільки спираючись на знання точної вартості майна, його власник може прорахувати економічні вигоди від його використання, розпорядження чи володіння.

Оцінка майна, майнових прав – це процес визначення їх вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно-правовими актами з оцінки майна , із залученням суб'єкта оціночної діяльності.

ПГОІ «Центр економіко-правового забезпечення» працює на ринку послуг з оцінки майна і майнових прав з 2004 року та зарекомендував себе надійним партнером як для юридичних, так і фізичних осіб.

Об'єктом оцінки можуть бути:

- об'єкти в матеріальній формі, у тому числі земельні ділянки, будівлі та споруди (включаючи їх невід'ємні частини), машини, обладнання, транспортні засоби тощо;

- нематеріальні активи, в тому числі об'єкти права інтелектуальної власності, цілісні майнові комплекси всіх форм власності, паї, цінні папери.

Спеціалісти Центру проводять оцінку об'єктів власності за наступними напрямками:

Оцінка об'єктів у матеріальній формі:

• Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі експертна грошова оцінка земельних ділянок.

• Оцінка машин і обладнання.

• Оцінка колісних транспортних засобів.

• Оцінка літальних апаратів.

• Оцінка судноплавних засобів.

• Оцінка рухомих речей, крім таких, що віднесені до машин, обладнання, колісних транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів та тих, що становлять культурну цінність.

Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв.

Оцінка цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі оцінка прав на об'єкти інтелектуальної власності.

• Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім оцінки прав на об'єкти інтелектуальної власності).

• Оцінка прав на об'єкти інтелектуальної власності.

Висока кваліфікація та практичний досвід наших оцінювачів та консультантів дозволяють досягти максимально точного результату в мінімальні строки.

ЦЕПЗ

Якісно та оперативно оцінить нерухоме та рухоме майно, земельні ділянки, проведе землевпорядні роботи. Надасть консультації у сфері охорони праці.

Мапа сайту

Статті

Контакти

вул. Тарасівська, буд. 38, н-п. 1-4

Україна, м. Київ, 01033

тел.: (044) 279 99 99

факс: (044) 222 71 26

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Канал новин