Експертна оцінка землі

ocenka-zemliБудь-яку угоду, пов'язану із землею, неможливо провести без результатів експертної оцінки. Згідно з вітчизняним законодавством експертна оцінка землі проводиться у випадках продажу або страхування земельних ділянок, визначення їх вартості при внесенні в статутний капітал підприємства, застави, при відображенні вартості земельних ділянок та права на їх використання в бухгалтерському обліку.

Крім того, експертна оцінка земельних ділянок обов'язкова для визначення інвестиційного вкладу в реалізацію інвестиційного проекту на земельні поліпшення; при визначенні вартості ділянок землі у випадках банкрутства, реорганізації, ліквідації підприємства. Це не вичерпний список випадків, коли потрібна експертна оцінка землі.

«Центр економіко-правового забезпечення» відомий в минулому як «Центр інтеграції соціального потенціалу та реабілітації інвалідів». У 2007 році Центр був перереєстрований і освоїв нові напрями діяльності, серед яких з 2008 року оцінка рухомого і нерухомого майна.

Фахівці Центру − це сертифіковані професіонали-оцінювачі, юристи, фінансові аналітики та консультанти з великим досвідом роботи та багажем знань, серед яких є і люди з інвалідністю. Центр пропонує професійну експертну оцінку землі не тільки в Києві, але й по Україні. За домовленістю фахівці готові виїхати і оцінити Вашу земельну ділянку в стислі терміни.

У процесі експертної грошової оцінки землі ми враховуємо безліч нюансів, які забезпечують максимальну точність результатів. Фахівці проводять фотофіксацію земельної ділянки, вивчають правову, кадастрову, технічну документацію щодо об'єкта, враховують її правовий статус, розмір, межі та ін. У результаті експертної оцінки землі Ви отримуєте звіт про оцінку, який має юридичну силу навіть на етапі розгляду в суді.

Експертну оцінку землі Ви можете замовити за телефоном у Києві (044) 279-99-99 або залишити повідомлення за допомогою контактної форми. Центр надає широкий спектр оціночних і консалтингових послуг, а також послуг з охорони праці. Звертайтеся, будемо раді з Вами співпрацювати!

ЦЕПЗ

Якісно та оперативно оцінить нерухоме та рухоме майно, земельні ділянки, проведе землевпорядні роботи. Надасть консультації у сфері охорони праці.

Мапа сайту

Статті

Контакти

вул. Тарасівська, буд. 38, н-п. 1-4

Україна, м. Київ, 01033

тел.: (044) 279 99 99

факс: (044) 222 71 26

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Канал новин