Незалежна оцінка майна

ocinka-mainaЯкщо Ви плануєте успішне проведення операцій з майном, Вам не обійтися без його незалежної оцінки. Незалежна оцінка майна – це визначення його вартості відповідно до поставленої мети з урахуванням усіх факторів, що впливають на об’єкт, що оцінюється.

Ця процедура обов’язкова в багатьох випадках.  Приміром, під час проведення операцій купівлі-продажу, для видачі іпотечного кредиту під заставу майна, при здачі майна в оренду, для проведення угоди лізингу.

Також незалежна оцінка майна обов’язкова у разі приватизації майна, страхування від різноманітних страхових випадків, у випадку залучення додаткових інвестицій, внесення майна до складу капіталу організації та у низці інших.

У результаті незалежної експертної оцінки майна Ви отримаєте об’єктивну інформацію щодо ринкової вартості об’єкта, який підлягав оцінці. Така інформація буде надзвичайно важливою під час проведення будь-якої операції з майном, адже неможливо вигідно продати майно, не знаючи його точної ціни.

«Центр економіко-правового забезпечення» (ЦЕПЗ) надає послуги з оцінки нерухомого та рухомого майна з 2008 року. У штаті Центру працюють сертифіковані фахівці з оцінки, які мають ліцензію на надання оціночних послуг.

Чому вигідно замовляти незалежну оцінку майна в ЦЕПЗ? Тому що фахівці в зручний для Вас час готові безкоштовно виїхати на будь-який об’єкт, який знаходиться в межах Києва.

Окрім цього, Центр пропонує доступні ціни на проведення незалежної оцінки майна та інших послуг, з якими Ви можете ознайомитися в розділі «Напрямки діяльності».  Працівники ЦЕПЗу готові здійснити незалежну оцінку майна у стислі терміни, це дозволяє високотехнологічне обладнання та величезний досвід надання оціночних послуг.

Для постійних клієнтів ЦЕПЗу діють знижки на надання послуг. Ми гарантуємо, що співпраця з «Центром економіко-правового забезпечення» запам’ятається Вам швидким та якісним результатом, а також індивідуальним підходом до Ваших потреб. Телефонуйте та замовляйте незалежну оцінку майна за номером:  (044) 279 99 99.

ЦЕПЗ

Якісно та оперативно оцінить нерухоме та рухоме майно, земельні ділянки, проведе землевпорядні роботи. Надасть консультації у сфері охорони праці.

Мапа сайту

Статті

Контакти

вул. Тарасівська, буд. 38, н-п. 1-4

Україна, м. Київ, 01033

тел.: (044) 279 99 99

факс: (044) 222 71 26

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Канал новин