Історія розвитку ПГОІ «ЦЕПЗ»

Підприємство громадської організації інвалідів "Центр економіко-правового забезпечення" (до 2007 року – підприємство об'єднання громадян "Центр інтеграції соціального потенціалу та реабілітації інвалідів") працює з 2004 року.

Основними напрямами його діяльності з початку заснування було розв'язання проблем, пов'язаних з реабілітацією людей з особливими потребами та їх інтеграцією в суспільство.

Якісно новий період в діяльності Центру розпочався з 2007 року після його перереєстрації, внесення відповідних змін до Статуту та освоєння нового, бізнесового напряму діяльності, яким стало надання консалтингових послуг економіко-правового характеру.

З 2008 року спектр діяльності Центру доповнили послуги з оцінки рухомого та нерухомого майна, проведення землеоціночних, землевпорядних та геодезичних робіт, на які отримано відповідні дозволи та ліцензії Фонду державного майна України, Держкомзему та Державної служби геодезії, картографії та кадастру.

Останнім часом фахівці Центру активно практикують консультування щодо ефективного ведення бізнесу, надають комплекс послуг з охорони праці.

В Центрі працює близько 30 осіб, у тому числі люди з інвалідністю. Його інтелектуальне ядро складають сертифіковані оцінювачі, висококваліфіковані юристи, досвідчені фінансові аналітики, інші спеціалісти.

З-поміж замовників послуг ПГОІ «ЦЕПЗ» такі відомі підприємства і установи як ДП «Іллічівський морський торговельний порт», ДСП «Головний селекційний центр України», Інститут митної справи м. Київ, АКБ «Індустріалбанк», ПАТ КБ «Хрещатик» та інші.

ЦЕПЗ

Якісно та оперативно оцінить нерухоме та рухоме майно, земельні ділянки, проведе землевпорядні роботи. Надасть консультації у сфері охорони праці.

Мапа сайту

Статті

Контакти

вул. Тарасівська, буд. 38, н-п. 1-4

Україна, м. Київ, 01033

тел.: (044) 279 99 99

факс: (044) 222 71 26

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Канал новин